Růst návštěvnosti : deltro.cz

Růst návštěvnosti

Naše služby a řešení

"Spolupráce s námi znamená zisk prostřednictvím internetu i při menších počátečních investicích."

Vytvořit obchodně úspěšný web, to je náš cíl práce.

Každý se na internetu snaží na svoje stránky dotáhnout co nejvíce lidí, pomocí různých metod propagace. Každý web má jiné cíle, může se jednat o objednávku produktů či služeb, kontaktovaní firmy, prohlédnutí co nejvíce stránek (u webů které vydělávají na reklamě),pročítání informaci o nabízené firmy, vyplnění dotazníku,...

Je velmi důležité aby weby byly co nejpřehlednější pro zákazníka, jestliže je konkurence vzdálená je pár kliků.Získávat zákazníky se snažíme pomocí nástrojů SEO, PPC, bannery, e-mailing, offline reklama, affiliate. Investování do těchto metod se vyplatí pouze je-li web kvalitní a dokáže změnit návštěvníka na zákazníka. Takový web by měl mít dobrou použitelnost, přesvědčivost, konkurenceschopnost, obsah, důvěryhodnost, přístupnost ( aby nikdo nebyl vynechaný ), funkčnost....

Použitelnost - určuje jak lehce se web používá. Na použitelném webu nemá problém návštěvník s orientací a pochopením ovládání, texty jsou srozumitelné a jasné bez zbytečných slov. Na takovém webu se návštěvníkovi jednoduše podaří uskutečnit svůj cíl (uskutečnit objednávku, vyhledat informaci) co je i našim cílem.

Přesvědčivost - Na přesvědčivosti se velkou mírou podílí kvalita textů a obecný obsah.

Konkurenceschopnost nabídky - Na internetu je velmi lehké dohledat konkurenci, prakticky je to jen pár kliků, proto je velmi důležité aby nabídka nezaostávala za konkurencí.

Důvěryhodnost - návštěvníci musí vašemu webu důvěřovat, aby do něj vložili osobní informace, využili služby nebo pustili s vámi do obchodu, nákupu. Pozitivní vliv na důvěryhodnost má přidání informací o vás, fotky obchodníků, informace o firmě.

Přístupnost - Přístupnost udává nebo může váš web přehlédnout i uživatel s nějakými zdravotními omezeními. Pro vytvoření přístupného webu existují všeobecné pravidla.

Internetový marketing a poradenství


Tvorbu www stránek
Redesign webových stránek
Tvorba internetového obchodu
Pronájem internetových stránek
Růst návštěvnosti
Jiné

Copyright © 2009 Deltro.cz - Tvorba obchodně úspešných webů | Kontakt