Dixo.cz - kosmetické přístroje : deltro.cz

Dixo.cz - kosmetické přístroje

Reference

"Ke každému projektu přistupujeme osobitě a snažíme se do něj vložit všechny naše zkušenosti na poli internetu."

Prodejce kosmetických přístrojů a krému Vám nabízí za skvělé ceny přístroje proti celulitidě, vráskám i na hubnutí. Svou nabídku stále rozšiřují.

Co vám stránka dixo.cz nabídne?

www.dixo.cz má především kosmetické přístroje, krémy a pleťové masky. Přístroje na bázi fotonové terapie, ultrazvukové či laserové technologie.

dixo.cz nahled webu dixo.cz nahled webu dixo.cz nahled webu dixo.cz nahled webu dixo.cz nahled webu dixo.cz nahled webu dixo.cz nahled webu

BIOquant

BIOquant je jeden z klíčových produktů této společnosti. Jde o unikátní přístroj na čištění krve, momentální jednička na trhu co dokazuje množství klinických studií.
Výzkumy trvají již více než 30 let a BIOquant představuje unikátní přístroj kombinující vysokou účinnost laserového ozařování krve s jednoduchostí metody intranasální aplikace s nejvyšší možnou účinností.

MAYA - Žehlička proti vráskám

Další novinku ocení hlavně dámy. Maya je žehlička proti vráskám a akné pro domácí použití. S přístroji na ozařování pleti s různou vlnovou délkou jste se dosud mohli setkat pouze v kosmetických salonech.

Galvanická žehlička na vrásky

Tato galvanická žehlička na vrásky je vhodná pro kosmetické salony ale i domácí použití. Galvanická žehlička disponuje těmito funkcemi:

  • Galvanická terapie na vrásky
  • Fotonová terapie (3 druhy vlnových délek)
  • Ultrazvuková terapie


Tvorbu www stránek
Redesign webových stránek
Tvorba internetového obchodu
Pronájem internetových stránek
Růst návštěvnosti
Jiné

Copyright © 2009 Deltro.cz - Tvorba obchodně úspešných webů | Kontakt